پروژه « بوی ماه مهر » در راستای حمایت تحصیلی از کودکان در معرض آسیب است. بدین صورت که هزینه‌ ثبت نام، خرید کتاب و روپوش، کلاس فوق‌العاده که در طول سال برگزار می‌شود تا سقف مشخصی توسط جمعیت طلوع‌بی‌نشان‌ها تامین می‌شود. هم‌چنین برگزاری جشن شروع سال تحصیلی و اهدای نمادین کیف و لوازم‌التحریر در این جشن به کودکان و نوجوانانی که تحت پوشش مجموعه هستند از دیگر فعالیت‌های این پروژه است.

تیم شناسایی بوی ماه مهر در طول سال تحصیلی نیز با پیگیری وضعیت تحصیلی کودکان آسیب‌دیده از اعتیاد تلاش می‌کند مشکلات درسی و خانوادگی این کودکان را پوشش دهد.

یکی از نکات مهم و مزیت‌های این پروژه این است که برای هر کودکی به تناسب سن، جنسیت، مقطع تحصیلی، شرایط خانوادگی و استعدادهای فردی کودکان به وضعیت آموزشی آنان رسیدگی می‌شود و از آنجایی که بسیار از کودکان تحت پوشش بوی ماه مهر به دلیل شرایط ویژه زیستی، دارای مشکلات عمده‌ای در مهارت‌های زندگی هستند، در ارائه خدمات حمایتی و مددکاری به این کودکان، به آموزش‌های غیر تحصیلی نیز توجه شده است.

کودکان تحت پوشش این پروژه عمدتا کودکانی هستند که به دلیل وضعیت اعتیاد والدین آنها، مورد حمایت سایر نهادهای حمایتی قرار نمی‌گیرند.

هدف پروژه بوی ماه مهر:

هدایت و حمایت از کودکان آسیب‌دیده از اعتیاد تا بتواند انرژی این کودکان را که به دلیل سبک زندگی و تجربه‌های شخصی آنها عموما در غالب خشونت، گرایش به هیجان‌های مخرب و… ظاهر شده‌ است به صورت محسوسی تغییر جهت داده و در راستای تحصیل و پرورش استعدادهای آنان هدایت کند تا در نهایت بتوان از آسیب‌های احتمالی که متاثر از سبک زندگی کنونی ایشان است تا حدودی جلوگیری کرد.

پروژه «بوی ماه مهر» در راستای حمایت تحصیلی از کودکان در معرض آسیب است. بدین صورت که هزینه‌ی ثبت نام، خرید کتاب و روپوش، کلاس فوق‌العاده که در طول سال برگزار می‌شود تا سقف مشخصی توسط جمعیت حمایت و تامین می‌شود. هم‌چنین برگزاری جشن شروع سال تحصیلی و اهدای نمادین کیف و لوازم‌التحریر در این جشن به کودکان و نوجوانانی که تحت پوشش مجموعه هستند از دیگر فعالیت‌های این پروژه است.

بانک پاسارگاد:
شماره کارت ۲۶۵۳-۰۰۰۱-۲۹۷۰-۵۰۲۲
شماره حساب ۲-۱۱۶۰۴۷۵۶-۸۱۰۰-۲۵۹
شماره شبا IR۷۰۰۵۷۰۰۲۵۹۸۱۰۱۱۶۰۴۷۵۶۱۰۲

#3*3*2020*780*

کمک آنلاین

هنرمندان حامی بوی ماه مهر

مژده لواسانی

Mozdeh Lavasani

روزبه بمانی

Rozbeh Bemani

روح ا... حجازی

Rohollah Hejazi

نیلوفر لاری پور

nilofar laripour

امیر عظیمی

Amir Azimi

امیر مهدی ژوله

Amirmahdi Zholeh

بهاره رهنما

Bahareh Rahnama

رضا احمدی

Reza Ahmadi

آناهیتا همتی

Anahita Hemati

امیر حسین رستمی

amirhossein Rostami

رضا یزدانی

Reza Yazdani
SWITCH THE LANGUAGE