از آغاز سرای مهر، خانه‌ی امن و باصفای مادران و کودکان بازگشته از کارتن‌خوابی و بهبودیافته از اعتیاد ۶سال گذشت. آجر به آجر این سرا با مهر شما بنیان گذاشته شد و قدم به قدم هر اقدامی که برای رهایی و سعادت خواهران و کودکانمان انجام گرفت از همراهی و هم‌قدمی شما بود.
در این ۶سال (از ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۰) احساس مسوولیت اجتماعی شما در خارج کردن زنان و کودکان از چرخه آسیب باعث پذیرش ۷۲۹نفر (۶۸کودک و ۶۶۱زن) در این مرکز شد که از این تعداد ۹۲نفر (حدود ۱۴درصد) از طریق اشتغال به جامعه وصل شدند و ۱۷۱نفر (حدود ۲۶درصد) به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند. نیت زیبا و خیر عظیم شما در حمایت از خواهران و کودکان فراموش‌شده شهرمان را می‌ستاییم و قدردان لحظه لحظه‌هایی هستیم که به پشت گرمی وجودتان یک به یک چراغ‌های این خانه را روشن‌تر افروختیم. امید که این سرا را سزایی بیش از این باشد.

شماره کارت: 6277-6070-0014-5636

شماره حساب: 1000181810473

شماره شبا: 330210000001000181810473

شمــاره تمــاس: 33178989

کنار ما باشید تا این مادران و فرزندان زیر یک سقف بمونن

یک شب برای مهر و یک جشن برای مهربانی.

شبی که برای یکی شدن نیت‌هایمان دور هم جمع شدیم و عهدی بستیم تا با گسترش و بهینه سازی سرای مهر، سرپناه مادر و کودکان آسیب دیده اجتماعی، امکان پذیرش مادران بیشتری مهیا شود و مهر به زنان بیشتری برسد.

جای همگی شمایی که در شکل‌گیری و پایداری این سقف پر مهر نقش داشتید و آجری بر آجرهای این خانه و فرشی در کنار فرش‌هایش گذاشتید سبز بود.

مهرتان در سرای مهر پاینده

روزایی که توی خرابه‌ها با مامانم زندگی می‌کردیم فقط یه عروسک یک‌چشم شکسته داشتم. از صبح تا شب با مورچه‌ها بازی می کردم، با یه تیکه چوب روی خاک نقاشی می‌کشیدم. اما اون روزا گذشت. اومدیم سرای مهر و دنیا یهو رنگی شد. حال مامانم خوب شد. سقف نداشتیم و یه خونه رنگی بهمون رسید. با مدادای رنگی، نقاشیا و کارتونای قشنگ. یه روزایی گل‌بازی و سفال‌گری می‌کنیم و همه ترسا و دلشوره هامون دود می‌شن و هوا می‌رن. یه روزایی گل می‌کاریم، شعر می‌خونیم و ورزش می‌کنیم. مخصوصا وقتی به مامانم که دیگه مواد مصرف نمی‌کنه نگاه می‌کنم حالم خیلی خوب می‌شه. من سرای مهرو آدمای مهربونش رو خیلی دوست دارم.

چگونه به سرای مهر کمک کنیم

شماره کارت و حساب جهت واریز کمک نقدی:

💳 شماره کارت: ۶۲۷۷-۶۰۷۰-۰۰۱۴-۵۶۳۶
💳 شماره حساب: ۱۰۰۰۱۸۱۸۱۰۴۷۳

شماره شبا: ۳۳۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۱۸۱۸۱۰۴۷۳

راه های ارتباطی با ما :
☎️ شماره تماس: 02133178989

محل جمع‌آورى کمک‌های غیر نقدی:

بزرگراه شهید محلاتی شرق به غرب – قبل از خروجی امام علی(ع) شمال- دسترسی محلی-کوچه شهید صالحی- مقابل درب درمانگاه مسجد جامع قاسم ابن الحسن-طبقه دوم. کد پستی: ۱۳۵۳۶۶۵۷۹۱

سبدخرید