گزارش مالی از تجهیز سرای حافظ

سرای حافظ مرکز کارآفرینی و اشتغال بهبودیافتگان جمعیت طلوع بی نشان ها

کارتن خواب های شهرمان را برای بازگشت به کاشانه امید و آرزوهایشان یاری کنیم

نیت و هدف والای ما بهبودیافتگان طلوع بی‌نشان‌ها این است که برای سامان دادن به زندگی هم‌‍دردان و هم‌نوعان کارتن‌خواب خود، امکان مهارت‌آموزی و کارآفرینی (نهال مهر- سرای حافظ – خانه مهر و …)  خلق کنیم تا نیاز آنان به اشتغال، جهت تأمین هزینه معاش‌ به دست خودشان، مرتفع شود.

در این راه یاری رسان‌شان باشیم. زیرا کار چراغ است، چراغی که نه تنها مسیر ما، بلکه راه های بسیاری را روشن می‌کند. اکنون در طلوع بی‌نشان‌ها چراغی تازه روشن شده، چراغ سرای حافظ، محلی وسیع، با امکانات فوق العاده، که توسط دلباختگان خدمت به این مرز بوم راه اندازی شده است. زیر این چراغ، چرخ ها می‌چرخند تا با دوختن کیف ها و لباس‌ها، هم اشتغال و معاش بهبود یافتگان طلوع را تضمین نموده و حافظ تک تک روزها و ساعت‌های پاکی آنها باشند. و هم، کیف‌ها دوخته می شوند تا کودکان نقاط صفر مرزی از مدرسه و آموزش بازنمانده و راه تحصیل و آینده‌شان روشن شود. در این راه چشم انتظار یاری شما پشتیبانان همیشگی هستیم.

کوکریمی که زبزم طربش غمزده‌ای

جرعه‌ای در کشد و دفع خماری بکند

با یاری خود، ما را در این راه که گامی بزرگ برای روشن ماندن چراغ سرای حافظ و روشنی امروز و آینده‌ی گروهی از زنان، مردان و کودکان سرزمین‌مان است همراهی کنید.

مشاهده ویدئو در سایت آپارات

روش های کمک :

جهت پرداخت آنلاین کلیک نمائید.

شماره کارت: ۵۰۲۲۲۹۱۹۰۰۰۳۸۷۷۷
شماره حساب: ۱-۱۱۶۰۴۷۵۶-۸۱۰۰-۲۵۹
شماره شبا: ۹۷۰۵۷۰۰۲۵۹۸۱۰۱۱۶۰۴۷۵۶۱۰۱
شماره تماس: ۰۹۱۲۷۹۴۱۴۳۰

, , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SWITCH THE LANGUAGE