سفارش کالا به واحدهای های کارآفرینی
[vc_tta_tabs style=”modern” color=”peacoc” spacing=”3″ gap=”2″ alignment=”center” active_section=”1″ pagination_style=”flat-rounded” css=”.vc_custom_1604736650883{margin-top: 10px !important;border-top-width: 10px !important;padding-top: 10px !important;border-radius: 2px !important;}”][vc_tta_section title=”واحدهای کارآفرینی جمعیت طلوع بی نشان ها” tab_id=”1552214143913-e9b891f7-3f1a”]

واحدهای کار آفرینی جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها آمادگی دارد تا سفارشات شما را  با برندسازی انحصاری بر اساس نیاز و خواسته‌ی شما طراحی و اجرا کنند.

سرای حافظ

جمعیت طلوع‌ بی‌نشان‌ها با راه‌اندازی و ارتقای مرکز اشتغال حافظ در تلاش است که ضمن توانمندسازی  افراد آسیب‌دیده از کارتن‌خوابی، کمک کند تا فرد هویت اجتماعی و خودباوری از دست‌رفته‌اش را بازیابد و همچین حافظ بهبودی و پاکی‌اش باشد. ماحصل تلاش کارتن‌خواب‌های بهبودیافته‌ها نیز تولیداتی خواهد بود که به چرخه کاهش آسیب در جامعه کمک می‌کند.

سرای حافظ، محلی وسیع با بیش از سه هزار متر مربع زیر بناست که چهار سوله و یک آشپزخانه صنعتی و ظرفیت اشتغال بیش از دویست نفر از بهبودیافته‌ها را دارد. تاکنون پنج خط تولید در این مرکز راه‌اندازی شده است.

_کارگاه دوخت کیف  نقطه صفر مرزی

_ کارگاه تولید روسری

آشپزخانه صنعتی سرای حافظ نیز تجهیز شده و روزانه غذا تمامی مراکز درمانی طلوع بی‌نشان‌ها را آماده می‌کند.

همچنین این مرکز کارگاهی برای بازسازی وسایل دست دوم اهدایی مردم دارد که پس از بازسازی به خانواده نیازمندان اهدا می‌شود. این امکان با همراهی خیرین کارآفرین فراهم شده است تا سرای حافظ سنگ بنا برای اولین مرکز اشتغال بهبود یافته‌ها در کشور عزیزمان ایران باشد.

نهال مهر

مجموعه نهال مهر در دو فاز گل های ریشه دار و دسته گل های طبیعی مناسبتی آمتده خدمت رسانی به صورت شخصی سازی برای دوست داران گل و گیاه میباشد.

گل های ریشه دار:
فضاسازی باغ، باغچه و تراس با جدیدترین متد روز
آب نما در سایزهای مختلف
دیش گاردن های اختصاصی
کاکتوس و گل‌های آپارتمانی با گلدان و پیام اختصاصی
گل های ریشه دار کوچک به عنوان گیفت و کارت دعوت عروسی ، مهمانی و …

گل های شاخه بریده:

دسته گل و ماشین گل عروس
گل آرایی مجالس (عروسی، وفات، همایش، تولد، اتاق زایمان و…)

گل آرایی همایش و سمینار
دسته گل تولد و تبریک مناسبت های خاص
تاج گل تبریک و تسلیت

 

[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs]