بازی فوتبال سازمانهای مردم نهاد

کدورت‌ها می‌تونه جمعیتی همدل رو سرد و پراکنده کنه اما وقتی مردم همدلی سازمان‌های مردم‌نهاد رو میبینن قطعا همدل و همراه می‌شن.

برای ایجاد همین یک‌دلی و یک‌صدایی چند هفته پیاپیه مدیرعامل‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌های به‌نام تهران دور هم جمع می‌شن و به بهانه مسابقات فوتبال، دست دوستی و مودت می‌دن و در راه اهداف والای خودشون تجدید پیمان می‌کنن.
وقتی حرف از همراهی و اتحاد کسایی که هر کدوم چند صد خانواده و چند هزار کودک رو تحت پوشش دارن به میون میاد، دیگه کسی نمی‌تونه بگه بچه‌های کار و خیابان رو یک خیریه می‌تونه جمع کنه، همه می‌فهمن برای هر یک بچه‌ای که توی خیابونه یه ان‌جی‌او لازمه تا به سر منزل مقصود برسونتش و از چرخه آسیب اجتماعی به سلامت خارجش کنه.
از همه مهم‌تر همه افراد شاغل و فعال در ان‌جی‌اوها و خیریه‌ها خیر و برکت حاصل از این مودت و اتحاد رو می‌فهمن و این اتفاق مبارک منجر به رشد خواهد شد.
آدمایی که این مسابقات فوتبال رو راه انداختن و این اتفاق زیبا رو رقم زدن، همه‌شون از بهترینا و باشرف‌ترین آدمای این شهرن و قطعا این موضوع در دنیای مسوولیت‌های اجتماعی و حضور خیریه‌ها کنار هم به نقطه عطفی تبدیل خواهد شد. کارتن خوابی – کارتن خواب

☎️ ۳۳۱۷۲۱۷۱-۳۳۱۷۰۰۱۶

 

 

 

, , , , ,

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید