گزارش حسابرسی موسسه و جمعیت طلوع بی نشان ها

کارتن خواب

 

گزارش حسابرسی موسسه و جمعیت طلوع بی نشان ها

موسسه طلوع بی‌نشان‌ها در آستانه دوازدهمین سال فعالیت خود چون همیشه از حمایت همه جانبه شما عزیزان قدردانی می‌کند که به پشتوانه مشارکت‌های مادی و معنوی شما یاوران و خیرین توانسته پروژه‌های مختلفی از جمله کودکانه، صفر مرزی، بوی ماه مهر، تهران شهر بدون گرسنه و … را راه اندازی کند.

با ساماندهی ۱۰ مرکز و سرا، اقدامات شایسته را در امر اسکان، درمان و اشتغال که جزو نیازهای اولیه هستند، در حمایت از زنان، مردان و کودکان آسیب دیده اجتماعی ( کارتن خواب و اعتیاد و کارتن خوابی ) پیشران باشد.
تمامی اقدامات و حمایت‌های این موسسه مردم نهاد با تکیه بر جلب مشارکت‌های مردمی صورت می‌پذیرد و این مهم، مسئولیت خانواده طلوع را در گزارش‌دهی به شما بزرگواران چند برابر کرده است.
جمعیت طلوع از ابتدا اصول خود را بر دو امر شفافیت و پاسخگویی بنا نهاده و خود را متعهد به ارایه تصویر روشنی از فعالیت‌های مالی می‌داند. ( کارتن خواب و اعتیاد )

بر همین مبنا و بر اساس لزوم آگاهی همه اقشار از نحوه عملکرد مالی موسسه به تهیه صورت‌های مالی مورد تایید و گزارش حسابرسی توسط موسسه محترم «حسابرسی آبان ارقام پارس» اقدام نموده است.

امیدواریم همه کسانی که در هر جایگاهی به هر مقدار همراه این خانواده بودند توفیق روز افزون داشته باشند و همچنین از افرادی که با انتقادها و پیشنهادات سازنده باعث این شفافیت شده‌اند کمال تشکر را داریم.

جهت مشاهده کلیپ کلیک نمائید.

 

, , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

SWITCH THE LANGUAGE