پخش کیف و ارزاق بوی ماه مهر

طرح کودکانه یکی از قدیمی‌ترین پروژه‌های طلوع به حساب میاد. بچه‌هایی که دوازده سال پیش تحت حمایت این پروژه قرار گرفتن حالا به سن دانشگاه رفتن رسیدن.

طرح کودکانه، کودکان آسیب‌دیده یا در معرض آسیب‌های شدید اجتماعی مثل اعتیاد و کارتن‌خوابی رو شناسایی و تحت پوشش قرار میده و در ارتباط با خانواده‌ها سعی داره با کار مستمر مددکاری، مشاوره و حمایت معیشتی و آموزشی اون‌ها، از بروز آسیب‌های ثانویه و بیشتر جلوگیری کنه. استمرار این حمایت‌ها می‌تونه با ایجاد نسبی عدالت آموزشی، آینده‌ای متفاوت رو برای کودکی که در صورت عدم حمایت سرانجامی جز غرق شدن در آسیب‌های اجتماعی براش متصور نیست، رقم بزنه.

پویش بوی ماه مهر، یکی از شاخه‌های درخت کودکانه ست که هر سال از چشمه مهر شما باور میشه. امسال هم با همت خیرین و یاوران طلوع تعداد 400 کودک با اهدای کیف و لوازم تحریر و بسته‌های ارزاق آماده شدن تا سال تحصیلی رو بدون دغدغه‌ی تامین لوازم آموزشی و معیشتی آغاز کنن. امسال تونستیم برای خیلی از کودکانی که کم‌برخودارتر بودند کفش و لباس مدرسه هم تامین کنیم تا هیچ کودکی در این طرح به خاطر فقر و عدم برخورداری از امکانات از تحصیل باز نمونه.

این بچه ها امیدهای آینده‌ی ایران‌اند و ما با حمایت ازشون آینده‌ای روشن‌تر برای سرزمین‌مون می‌سازیم.

💳 259-8100-11604756-2
💳 5022-2970-0001-2653
*780*2020*3*3#

 

 

راه های ارتباطی با ما :

☎️ شماره تماس: 02133172171

🌐 www.toloo.org

جمعیت طلوع بی نشان ها

, , , , , ,

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید